Государственное учреждение образования «Житьковская средняя школа Борисовского района»
телефон: 8(0177)93-44-42
email: zhitkovoschool@rooborisov.by
222140 Минская область,Борисовский район,д.Житьково,ул.Школьная 8а

План шестого шестого дня 10.04

 План правядзення шостага школьнага дня 10 красавіка 2021 года

Заўвага

Мерапрыемства

Час і месца пра

вядзення

Катэгорыя ўдзельнікаў

Адказныя

Агульнашкольныя мерапрыемствы

 

Суботнік па ўпарадкаванню школьнай тэрыторыі

9:00

 

Крупская Г.І.

 

Акцыя “Зробім”

Абеліск

8-9 кл.

Паляшчук А.А.

 

Віктарына “Пажарная бяспека”

11:00,

кабінет 2 класа

1-2 кл.

Шыбалка С.М.

 

Час зносіні “Прычыны неблаганадзейных выпадкаў і аварый на дарозе”

11:00,

кабінет гісторыі

5-7 кл.

Талачкіна А.Д.

 

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

 

“Валейбол”

11:00-11:45

спартыўная зала

8-9 кл.

Валевіч А.В.

Работа спартыўнай залы

 

Работа трэнажорнай залы

 

8:00-9:00

 

7-9 кл.

Валевіч А.В.

 

Спартыўныя гульні. Футбол

9:00-10:00

6-8 кл.

Валевіч А.В.

 

Настольны тэніс

10:00-11:00

5-7 кл.

Валевіч А.В.

 

Шахматы і шашкі

12:00-12:45

1-4 кл.

Валевіч А.В.

 

Баскетбол

13:00-13:45

5-9 кл.

Валевіч А.В.

Работа спецыялістаў СППС

 

Псіхолага-педагагічнае кансуль-таванне для вучняў і бацькоў

(па запыту)

9:00

кабінет сацыяль-нага педагога

1-11 кл.

Комлева С.А.

 

Пазнавальная гульня “Чалавек і яго здароўе”

11:00

кабінет 4 класа

3-4 кл.

Комлева С.А.

 

Дыскусійныя арэлі

 

11:00, кабінет бел. мовы і літаратуры

8-9 кл.

Комлева С.А.

Факультатыўныя заняткі, урокі працы

 

Прафесійнае навучанне

(маляр, штукатур)

9:00  УА“Барысаў-скі дзяржаўны будаўнічы прафесійны ліцэй”

10-11 кл.

Валасач І.Л.

            Занятасць у сацыякультурных установах Барысаўскага раёна,

установах дадатковай адукацыі, спартыўных школах, установах культуры і інш.

 

Абслугоўванне чытачоў

     9:00-13:00

сельская біблятэка

1-9 кл.

Костачка Т.М.,

бібліятэкар

 

Заняткі ў ДУА “Старабарысаўская дзіцячая школа мастацтваў”

     10:00-13:00

4-7 кл.

Законныя прадстаўнікі

Намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце                    Н.М.Лужык  

План правядзення шостага школьнага дня 10 красавіка 2021 года

Заўвага

Мерапрыемства

Час і месца пра

вядзення

Катэгорыя ўдзельнікаў

Адказныя

Агульнашкольныя мерапрыемствы

 

Суботнік па ўпарадкаванню школьнай тэрыторыі

9:00

 

Крупская Г.І.

 

Акцыя “Зробім”

Абеліск

8-9 кл.

Паляшчук А.А.

 

Віктарына “Пажарная бяспека”

11:00,

кабінет 2 класа

1-2 кл.

Шыбалка С.М.

 

Час зносіні “Прычыны неблаганадзейных выпадкаў і аварый на дарозе”

11:00,

кабінет гісторыі

5-7 кл.

Талачкіна А.Д.

 

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

 

“Валейбол”

11:00-11:45

спартыўная зала

8-9 кл.

Валевіч А.В.

Работа спартыўнай залы

 

Работа трэнажорнай залы

 

8:00-9:00

 

7-9 кл.

Валевіч А.В.

 

Спартыўныя гульні. Футбол

9:00-10:00

6-8 кл.

Валевіч А.В.

 

Настольны тэніс

10:00-11:00

5-7 кл.

Валевіч А.В.

 

Шахматы і шашкі

12:00-12:45

1-4 кл.

Валевіч А.В.

 

Баскетбол

13:00-13:45

5-9 кл.

Валевіч А.В.

Работа спецыялістаў СППС

 

Псіхолага-педагагічнае кансуль-таванне для вучняў і бацькоў

(па запыту)

9:00

кабінет сацыяль-нага педагога

1-11 кл.

Комлева С.А.

 

Пазнавальная гульня “Чалавек і яго здароўе”

11:00

кабінет 4 класа

3-4 кл.

Комлева С.А.

 

Дыскусійныя арэлі

 

11:00, кабінет бел. мовы і літаратуры

8-9 кл.

Комлева С.А.

Факультатыўныя заняткі, урокі працы

 

Прафесійнае навучанне

(маляр, штукатур)

9:00  УА“Барысаў-скі дзяржаўны будаўнічы прафесійны ліцэй”

10-11 кл.

Валасач І.Л.

            Занятасць у сацыякультурных установах Барысаўскага раёна,

установах дадатковай адукацыі, спартыўных школах, установах культуры і інш.

 

Абслугоўванне чытачоў

     9:00-13:00

сельская біблятэка

1-9 кл.

Костачка Т.М.,

бібліятэкар

 

Заняткі ў ДУА “Старабарысаўская дзіцячая школа мастацтваў”

     10:00-13:00

4-7 кл.

Законныя прадстаўнікі

              Намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце                                    Н.М.Лужык  

Версия сайта для слабовидящих